Strona Główna Bez kategorii Fototapeta na wymiar czy gotowa w standardowym rozmiarze – jaką fototapetę wybrać?

Fototapeta na wymiar czy gotowa w standardowym rozmiarze – jaką fototapetę wybrać?

Dodał: Kasia
Fototapety na wymiar

Fototapeta na wymiar czy gotowa? Jeśli zastanawiasz się jaką fototapetę wybrać, przeczytaj nasz artykuł. Sprawdź dlaczego warto wybrać fototapetę na wymiar, drukowaną na zamówienie, którą możesz samodzielnie wykadrować. Takiej fototapety nie trzeba docinać i idealnie pasuje do ściany.

Fototapety od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością, dostępne wzory i kolory umożliwiają wizualne kreowanie i korektę przestrzeni. Optyczne powiększenie, podniesienie lub obniżenie sufitu. Zobacz jak stworzyć iluzję doskonałą w swoim wnętrzu i jak skorygować kształt i rozmiar pomieszczenia za pomocą fototapety.

Fototapeta

Fototapety na wymiar na konkretną ścianę

Nie wiesz, jaką fototapetę kupić, drukowaną na wymiar czy gotową w standardowym rozmiarze, którą trzeba docinać i dopasować do ściany? Wszystko zależy od efektu, który chcesz uzyskać. Jeśli szukasz porządnej fototapety, która uczyni twoją aranżację wyjątkową, ekskluzywną i piękną, wybierz fototapetę drukowaną na wymiar. Takie rozwiązanie wymaga nieco więcej zaangażowania podczas zakupu, gdyż najpierw należy wybrać motyw i kolory fototapety, potem podać dokładne wymiary ściany. Po kilku dniach otrzymujesz gotową wydrukowaną specjalnie do Twojego pokoju czy kuchni fototapetę. Kupując gotową fototapetę w markecie budowlanym lub sklepie z tapetami musisz samodzielnie dopasować ją do ściany. I niestety bardzo często zdarza się, że jest zbyt duża, wówczas trzeba docinać fototapetę i tracić fragment motywu lub w przypadku dużego pomieszczenia gotowa fototapeta jest za wąska, lub za krótka.

Optyczne powiększenie wnętrza fototapetą – jak to zrobić?

Efekt optycznego powiększenia fototapetą uzyskasz wybierając przestrzenny wzór 3d. Jednak uwaga, iluzję dużego przestronnego wnętrza uda Ci się stworzyć jedynie, jeśli fototapeta obejmuje całą ścianę, od narożnika do narożnika, od sufitu do podłogi. Wizualne powiększenie przestrzeni jest możliwe jedynie w przypadku bardzo dobrze dopasowanej fototapety 3d do ściany. Jeśli chcesz stworzyć idealną iluzję w swojej aranżacji zapomnij o kompromisach i niedoróbkach.

Decydując się na gotową fototapetę w standardowym rozmiarze bardzo trudno jest uzyskać efekt optycznego powiększenia przestrzeni, ponieważ bardzo rzadko rozmiar fototapety pasuje idealnie do ściany. W tym wypadku zdecydowanie polecamy kupno fototapety na wymiar. Pamiętaj, że w przypadku wzorów optycznie powiększających przestrzeń każdy szczegół ma znaczenie. Odcięcie nawet kilkucentymetrowego fragmentu może zepsuć całą aranżację.

Fototapety

Jak zamówić fototapetę na wymiar w internecie?

Zamówienie fototapety na wymiar jest bardzo proste, intuicyjne menu poprowadzi Cię krok po kroku do zakupu idealnej, dopasowanej do Twojego wnętrza fototapety. Zacznij od wyboru pomieszczenia np. fototapety do salonu. Potem wybierz wzór, jeśli chcesz zobaczyć jak wybrana fototapeta prezentuje się we wnętrzu w dolnej części strony zazwyczaj możesz zobaczyć gotowe aranżacje, a nawet wgrać zdjęcie swojego pomieszczenia. Kiedy wybierzesz wzór fototapety, możesz wykadrować zdjęcie, potem, podaj dokładne wymiary ściany i gotowe. Twoja fototapeta za chwilę trafi do druku, a za kilka dni będziesz ją mieć w swoim domu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)


Podobne Artykuły

Zostaw komentarz